Przyjmujemy zapisy na zwiedzanie EcoGeneratora po wakacjach!

04.06.2018 00.00

Nasz kalendarz do końca czerwca już jest zapełniony. Rozpoczynamy zapisy na terminy po wakacjach, od 1 września.

 

 

W stosunku do obecnych zasad zmieniamy tylko jedną. Podnosimy dolną granicę wieku.  Do tej pory przyjmowaliśmy grupy od 1 klasy szkoły podstawowej. Po wakacjach zapraszamy dzieci od 2 klasy szkoły podstawowej wzwyż. Doszliśmy do wniosku, że ten jeden rok robi dużą różnicę. Pierwszaki są za małe na zwiedzanie zakładu przemysłowego takiego jak nasz.

Od 21 marca przyjęliśmy ok. 800 osób w 46 grupach. W zdecydowanej większości są to klasy szkolne, głównie ze szkół podstawowych. Ale nie tylko; odwiedzili nas przedstawiciele Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, nauczyciele z Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, uczniowie Technikum Kształtowania Środowiska w Dąbiu i studenci Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego.

Podczas wizyty w naszym zakładzie dowiecie się, jak z odpadów wytwarzamy energię i jakie znaczenie dla ochrony środowiska i nowoczesnej gospodarki odpadami mają spalarnie odpadów komunalnych. Zapisy przyjmujemy pod adresem wizyty@ecogenerator.eu

Zapraszamy we wtorki, środy i czwartki; godz. 9 i 11. Wizyta trwa ok. 1,5 godziny.

Transport we własnym zakresie. Nasz zakład znajduje się w Szczecinie, na Ostrowie Grabowskim, przy ul. Logistycznej 22. Do EcoGeneratora dojeżdża autobus linii 76 (odjazdy z Bramy Portowej: 8.36 i 10.23). Czas przejazdu ok. 10 minut.

Uwaga: linia 76 ma dwie pętle końcowe:  przy Nabrzeżu Ewa i przy ul. Logistycznej. Należy wybrać kurs kończący się na pętli przy ul. Logistycznej.

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.